MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12455234
nr 1245 5234
Byrå
Björk, Bredd: 102cm. Djup: 46 cm, höjd: 82cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 april 2019
kl 20:41:21
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)